Movies
Ratings
748
MisericordiaRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.0
- Good NewsRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The Nature ManRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5- CUTRated ★ 4.0
- Hotel by the RiverRated ★ 3.0
PietaRated ★ 2.0- No MercyRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
No Blood No TearsRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 1.5