Movies
Ratings
201
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Jackass 2.5Rated ★ 4.0