Movies
Ratings
773
NopeRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0