Movies
Ratings
61
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
The BeachRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0