Movies
Ratings
910- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- The World of LoveRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0- Potato Sweet PotatoRated ★ 1.5
- Soup Is Not FreeRated ★ 2.5
- New RecordRated ★ 2.0
- Love Jo. Right Now.Rated ★ 2.5
- UmbrellaRated ★ 3.0
- Daddy in the BagRated ★ 1.5
- BreakdownRated ★ 1.0
- To Each Your SarahRated ★ 3.0
- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
- Worm HoleRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5- Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0
- The CursedRated ★ 3.5
- LapsRated ★ 2.0
- 函館でさよならRated ★ 1.5
- The Lee FamiliesRated ★ 2.5
- Forest of EchosRated ★ 1.5