Titles you rated
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0- BargainRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.5
The PiperRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0