Titles you rated
The Lion KingRated ★ 3.5- PadakRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Rust and BoneRated ★ 2.5
FantasiaRated ★ 3.0
MRated ★ 1.0
Assassin's CreedRated ★ 1.0- Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
The Spy Who Loved MeRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.5
Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero TaisenRated ★ 1.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
The Man with the Golden GunRated ★ 3.5
JeruzalemRated ★ 2.0
Mr. GoRated ★ 2.0
Live and Let DieRated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5- 다찌마와 LeeRated ★ 1.0
ChawRated ★ 0.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5