Series
Ratings
288
Cells at Work!Rated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
- Battle of TonguesRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
My Golden LifeRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0