Titles you rated
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Ahiru no SoraRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5