Titles you rated
- So, You Make ItRated ★ 3.5
0.5 no OtokoRated ★ 3.0
Lovely ComplexRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Jikou KeisatsuRated ★ 3.0- AsuraRated ★ 3.5
Hey Handsome!Rated ★ 3.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.0- Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
Sell My HandRated ★ 3.0
My Dear ExesRated ★ 4.5
弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5
Asuka High School March!Rated ★ 3.5
Tiger & DragonRated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 5.0