Titles you rated
MoanaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Practical MagicRated ★ 4.0
The Man with the Golden GunRated ★ 4.0- HallelujahRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
BabeRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 3.0