Movies
Ratings
821
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- TrioRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5- The PactRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- HarbinRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 3.0