Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5- The World of LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 1.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5- ResistanceRated ★ 3.5
- Kill BoksoonRated ★ 1.0
SleepRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
SoulRated ★ 5.0