Series
Ratings
190- Kingdom Season 6Rated ★ 5.0
- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0- Good and BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
BROTHER BEAR2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- The Lying Life of AdultsRated ★ 2.0
- The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 2.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Kingdom Season 5Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0- Everyday HostRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
천재 바카본Rated ★ 4.0
In the Next Life I Will Be Serious Season 3Rated ★ 2.0
Kaibutsu-kun SpecialRated ★ 2.0
The SimpsonsRated ★ 5.0