Titles you rated

Juror 8Rated ★ 1.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5- Esper's LightRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 3.5
- Can I Borrow a LightRated ★ 3.0
Un Chien AndalouRated ★ 4.0- Blossoms & BloodRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Phantom Thread: Deleted Scenes - For the Hungry BoyRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5- The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5- BricklayerRated ★ 2.5
8½Rated ★ 5.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 3.5- I Was a SoldierRated ★ 2.5