Movies
Ratings
571
Uncut GemsRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5- BossRated ★ 2.0
- MantisRated ★ 2.5
- Love UntangledRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0

Another ChildRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Love ResetRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5- Hi.5Rated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0