Movies
Ratings
261
Non-StopRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.5
NoahRated ★ 4.0
NanaRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0