Movies
Ratings
1001
Crimson PeakRated ★ 1.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Shark TaleRated ★ 2.0
The Last Witch HunterRated ★ 1.5
The ShamelessRated ★ 1.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 2.0
GarfieldRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 1.5
Beastie BoysRated ★ 1.5
CriminalRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.0
Stuart Little 2Rated ★ 2.5
Riddles of the SphinxRated ★ 3.0
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 2.5