Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
- AemaRated ★ 3.0
- As You Stood ByRated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- You Season 5Rated ★ 3.5
- Melo MovieRated ★ 2.0
- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 4.0
- Love ScoutRated ★ 2.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
- When the Stars GossipRated ★ 1.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 1.0