Movies
Ratings
262
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Gintama: The Best of Gintama on Theater 2DRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 2.5- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Gintama: The FinalRated ★ 4.5- LostRated ★ 3.0
Gintama: The MovieRated ★ 4.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.5
Gintama on Theater 2D: Ikkoku Keisei-henRated ★ 4.0
Gintama On Theater 2D Baragaki-henRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 3.5