Titles you rated
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 3.0- Hunter X Hunter OVARated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- My Hero AcademiaRated ★ 4.5
- Sakamoto DaysRated ★ 3.5
- My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.0
My Little MonsterRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0