Movies
Ratings
264
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0- A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
JoyRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5