Movies
Ratings
359
DerangedRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.5