Movies
Ratings
310
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5- Murder MysteryRated ★ 3.5
- In the Tall GrassRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 3.0
ChefRated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
KlausRated ★ 3.5