Series
Ratings
116- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Joker GameRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5- Love and AnarchyRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.5- Love and AnarchyRated ★ 3.5
- You Raise Me UpRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 4.5- XXRated ★ 4.0
- My Fuxxxxx RomanceRated ★ 3.5
- Night on EarthRated ★ 4.5
- Our PlanetRated ★ 5.0