Movies
Ratings
140
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0- Slow VideoRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
WantedRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0