Movies
Ratings
2009
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.0
The GiverRated ★ 2.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Iron SkyRated ★ 4.0
Wrongfully AccusedRated ★ 2.5- SawRated ★ 4.0
- She and Her CatRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 1.0
Treasure PlanetRated ★ 2.0
October SkyRated ★ 2.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 3.0
Miami ViceRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
Legend of the Red DragonRated ★ 2.0
Cold MountainRated ★ 2.0
Red Cliff Part IIRated ★ 1.0
Blind DetectiveRated ★ 1.0
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.0