Series
Ratings
52
DEATH NOTERated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Attention PleaseRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 0.5
Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 2.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 5.0
Galileo ZeroRated ★ 4.5
Code Blue Season 2Rated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0
Orange DaysRated ★ 5.0
Stand up!!Rated ★ 4.0