Series
Ratings
71
And Yet the Town MovesRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Koisuru HahatachiRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Level ERated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
GintamaRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 4.0
DURARARA!! x 2 (Ten)Rated ★ 4.0