Series
Ratings
121
KoyomimonogatariRated ★ 4.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Chihayafuru 2Rated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Free!Rated ★ 2.5
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
PlanetesRated ★ 4.5
ChihayafuruRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 4.5