Series
Ratings
315
Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- The Bear Season 3Rated ★ 4.0
- The Bear Season 4Rated ★ 3.5
- Hyper KnifeRated ★ 3.5
- TempestRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0

Beyond EvilRated ★ 4.0- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.0
- Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0