Series
Ratings
694- Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.0
- Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 5.0
Thus spoke Kishibe Rohan Season 3Rated ★ 5.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 5.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 5.0- Dan Da DanRated ★ 4.5
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 5Rated ★ 4.5
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 4Rated ★ 4.5
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 3Rated ★ 4.5
昼のセント酒Rated ★ 2.5- The Road to Red Restaurant Kaimaku-henRated ★ 3.5
The Road to Red Restaurant: Shutcho HenRated ★ 4.0- The Road to Red Restaurant 2021 SpecialRated ★ 4.0
- Bansan BluesRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
School Meals Time Season 3Rated ★ 4.0
School Meals Time Season 2Rated ★ 4.0
School Meals TimeRated ★ 4.0
Doctor-X: Surgeon Michiko Daimon Season 7Rated ★ 4.0