Titles you rated
QuickRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0- Only YouRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 2.5
DittoRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0