Movies
Ratings
114
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5- PandoraRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5