Movies
Ratings
146
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 5.0
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0