Movies
Ratings
20
Step UpRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0- MapadoRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0