Titles you rated
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
HoneySweetRated ★ 3.0- CobwebRated ★ 3.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 2.5
Once Upon a Time in China IIRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 4.0- Believer 2Rated ★ 1.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5- RenfieldRated ★ 2.5
HopelessRated ★ 2.5
Road to BostonRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.0- BallerinaRated ★ 3.0
Live StreamRated ★ 1.0
BleachRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 2.5
Chiaksan MountainRated ★ 1.5