Movies
Ratings
1131
The Girl with the NeedleRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 3.5
- People and MeatRated ★ 3.0
- Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5