Movies
Ratings
442
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
MudRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.0
RockyRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The DoorRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 3.5