Series
Ratings
42- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 0.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Mr. McMahonRated ★ 3.0
- Queen of VillainsRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5- Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
- The Bear Season 3Rated ★ 3.5
- The SympathizerRated ★ 4.0

The ClubhouseRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0