Series
Ratings
22
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- Youn's KitchenRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5- One the WomanRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0