Movies
Ratings
1225
Man UpRated ★ 3.0- MaterialistsRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
BabygirlRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Blue JayRated ★ 3.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- AtlasRated ★ 2.0
- Last SummerRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Pierrot le FouRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5