Movies
Ratings
398
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The Final SemesterRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5- Dark NunsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5- UprisingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5