Series
Ratings
96- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5