Movies
Ratings
30
300Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0