Movies
Ratings
373- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 1.5
He's on DutyRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.5
Innocent StepsRated ★ 3.5