Series
Ratings
154
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0- PlutoRated ★ 3.5