Movies
Ratings
149
The Flowers of WarRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0- Spirits' HomecomingRated ★ 5.0

A Taxi DriverRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0