Movies
Ratings
1211- The Great FloodRated ★ 1.5
- Good NewsRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
- All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
GeostormRated ★ 1.0
DefaultRated ★ 3.5- It’s Okay!Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 5.0- Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 2.0
- HarbinRated ★ 3.0

My Dear EnemyRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Shades of the HeartRated ★ 3.5