Titles you rated
- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
The Girl with the NeedleRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- The Running ManRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Punishment ParkRated ★ 4.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
RubberRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
MahjongRated ★ 4.5- It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Stray DogsRated ★ 3.5- Boro in the BoxRated ★ 3.5
The Lion Sleeps TonightRated ★ 4.5